Dobrodošli na strani oboževalcev traume Los A in tudi drugih članov skupine RBD. Imamo več tem kot so Novice, o Los A ter RBD, Traume,... ne manjka pa nam tudi tem kot so Igre, Art, Kvizi,...

Pritisni tipko REGISTRACIJA.........in že boš naš član. Zaupaj mi :D
Dobrodošli na strani oboževalcev traume Los A in tudi drugih članov skupine RBD. Imamo več tem kot so Novice, o Los A ter RBD, Traume,... ne manjka pa nam tudi tem kot so Igre, Art, Kvizi,...

Pritisni tipko REGISTRACIJA.........in že boš naš član. Zaupaj mi :D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal*Latest imagesRegistriraj sePrijava
Konec počitnic =S
Bliža se Anahin BD<33333333333333333
Oglaševanje
Gost veseli bi bili, če bi nas oglaševal/a s to pasico : Anahi v Sloveniji Hy4-los-A_thumb

Naši prijatelji!
Anahi v Sloveniji Pasica-ogl

Anahi v Sloveniji Dulcep1

Anahi v Sloveniji Pasica1

Anahi v Sloveniji Untitled-1

Anahi v Sloveniji Anahi-open-mi-delirio-cd
O forumu
Anahi v Sloveniji 2 
Zadnji registrirani uporabnik: nina_nina
Št. registriranih uporabnikov: 52
Število dni odkar forum obstaja: 502

 

 Anahi v Sloveniji

Go down 
AvtorSporočilo
Any
Adminstrator foruma
Adminstrator foruma
Any


Število prispevkov : 701
Age : 25
Točke : 1041
Registration date : 25/01/2009

Anahi v Sloveniji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Anahi v Sloveniji   Anahi v Sloveniji Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 2:50 am

Anahi bo 'delirirala' v Sloveniji
Nekoč priljubljena članica skupine RBD Anahi je že izdala svoj prvi album z naslovom Mi delirio. Mehičanka se je že odpravila na svetovno turnejo, Slovenijo pa bo obiskala 12. marca.

Anahi v Sloveniji 60399710
Se še spominjate leta 2008, ko je mehiška skupina RBD povzročila pravo evforijo s svojim obiskom v Sloveniji? Skupina RBD je septembra istega leta kar trikrat napolnila Halo Tivoli, v decembru pa je skupina imela poslovilni koncert, ki je bil tudi razprodan. Člani skupine RBD so takrat naznanili, da se razhajajo in da je čas, da gre vsak svojo pot in novim izzivom naproti. Kljub temu, da se oboževalci niso strinjali z njihovo nenadno odločitvijo, so se morali sprijazniti.

26-letna Anahi se je odločila za samostojno pevsko kariero, saj je že kot deklica nastopala pred kamerami in ji svet šovbiznisa ni tuj. Za Anahi bi lahko rekli, da z dušo in srcem živi za glasbo. S svojim prvim albumom je zelo presenetila in dokazala svojo zrelost. Njen prvi singel Mi delirio je bil zelo dobro sprejet pri oboževalcih, saj je pevka z njim osvojila vrhove glasbenih lestvic.

Kmalu pa bodo na svoj račun prišli slovenski oboževalci, saj bo lepotička obiskala naše kraje že čez slaba dva meseca, natančneje 12. marca.
Anahi v Sloveniji 60399709
Bo Anahi uspelo ponoviti uspeh skupine RBD?

(vir: 24 ur.com)

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Nazaj na vrh Go down
http://www.ribidi.mojforum.si
Any
Adminstrator foruma
Adminstrator foruma
Any


Število prispevkov : 701
Age : 25
Točke : 1041
Registration date : 25/01/2009

Anahi v Sloveniji Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Anahi v Sloveniji   Anahi v Sloveniji Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 2:52 am

Živjo!

Zagotovite si svojo vstopnico za Anahiin koncert v Sloveniji še danes in to tako, da jo rezervirate na spletni strani www.vstopnice.com ali www.eventim.si.

Ne zamudi, Mi Delirio World Tour 12.3.2010 ob 20.00 v Hali Tivoli, Ljubljana!

Predprodaja ob 10:00 na vseh Petrolovih črpalkah <3
Nazaj na vrh Go down
http://www.ribidi.mojforum.si
 
Anahi v Sloveniji
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi in njena pot
» ANAHI - MI DELIRIO (2009)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Samostojna pot-
Pojdi na: