Dobrodošli na strani oboževalcev traume Los A in tudi drugih članov skupine RBD. Imamo več tem kot so Novice, o Los A ter RBD, Traume,... ne manjka pa nam tudi tem kot so Igre, Art, Kvizi,...

Pritisni tipko REGISTRACIJA.........in že boš naš član. Zaupaj mi :D
Dobrodošli na strani oboževalcev traume Los A in tudi drugih članov skupine RBD. Imamo več tem kot so Novice, o Los A ter RBD, Traume,... ne manjka pa nam tudi tem kot so Igre, Art, Kvizi,...

Pritisni tipko REGISTRACIJA.........in že boš naš član. Zaupaj mi :D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal*Latest imagesRegistriraj sePrijava
Konec počitnic =S
Bliža se Anahin BD<33333333333333333
Oglaševanje
Gost veseli bi bili, če bi nas oglaševal/a s to pasico : Phoncov b-day Hy4-los-A_thumb

Naši prijatelji!
Phoncov b-day Pasica-ogl

Phoncov b-day Dulcep1

Phoncov b-day Pasica1

Phoncov b-day Untitled-1

Phoncov b-day Anahi-open-mi-delirio-cd
O forumu
Phoncov b-day 2 
Zadnji registrirani uporabnik: nina_nina
Št. registriranih uporabnikov: 52
Število dni odkar forum obstaja: 502

 

 Phoncov b-day

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Any
Adminstrator foruma
Adminstrator foruma
Any


Število prispevkov : 701
Age : 25
Točke : 1041
Registration date : 25/01/2009

Phoncov b-day Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Phoncov b-day   Phoncov b-day Icon_minitimeČet Avg 06, 2009 12:33 pm

Lep pozdrav!
Razmišljala sem,da bi za Ponchov rojstni dan torej 28.8 se VSI oglasili na forumu in bi vsaj kak član napisal kaj o Ponchu. Torej...projekt ta dan bo,ampak...jaz ne bom kaj na veliko pripraulala,kr nwm,če se ga bo sploh kdo udeležil...kaj pa imam priprauleno...
v to temo bomo: Pisali pesmi namenjene njemu,spise o njem,artali njemu. Če še pa ima slučajno kdo kakšno idejo,kaj bi še lahko delali pa naj prosim napiše meni to idejo na ZS.
Prosim pa,da forum zdaj zelo oglašujete,saj želim/o,da nas bo na forumu ta dan čim več <3

esc.
Zbrisala sem vse dosedanje poste saj bomo začeli že pripravljati stvari za projekt mwa


Nazadnje urejal/a Any Pon Avg 17, 2009 5:17 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.ribidi.mojforum.si
Any
Adminstrator foruma
Adminstrator foruma
Any


Število prispevkov : 701
Age : 25
Točke : 1041
Registration date : 25/01/2009

Phoncov b-day Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Phoncov b-day   Phoncov b-day Icon_minitimePet Avg 28, 2009 3:08 am

Biografija:
Kot otrok je Alfonso oz. Poncho kot so ga klicali prijatelji, sanjal o tem, da bi postal pilot in se preselil v San Antonio, kjer bi študiral v letalski šoli. Kazal je tudi zanimanje do igranja, in odšel se je šolat v Centro de Educación Artística, ki ga je vodila ena od vodilnih televizij v Latinski Ameriki, Televisa. Po šolanju je igral v gledališču. Igral je v znanih delih, kot so Las Brujas de Salem (2001), Como matar a un ruiseñor (2001) ter Antigona (2001). 2002, je bil v zasedbi vlog filma Amar te duele, režiral jo je Fernando Sariñana, od tam pa se je preselil na televizijo. Igral je v telenovelah Clase 406 in Rebelde.
Alfonso je član skupine RBD, v kateri so bivši igralci telenovele Rebelde. Alfonso, Maite Perroni, Dulce María, Anahí, Christopher Uckermann in Christian Chávez so bili na turneji »Celestial« v Braziliji, Japonski in Združenih državah Amerike. Nato pa na svetovni turneji »Empezar desde cero«.
Med snemanjem Classe 406 in prvo leto snemanja Rebelde je bil par z Dulce Mario.
13. julja 2006 je Alfonso prejel nagradi Esta Buenismo in El De Mejor Estilo. Dobil je tudi več nagrad z skupino RBD. Alfonso je diplomiral na El Colegio Britanico v letu 2002.
Španski Studio Albumi
Rebelde (2004)
Nuestro Amor (2005)
Celestial (2006)
RBD La Familia (2007)
Empezar desde cero (2007)
Angleški Studio Albumi
Rebels (2006)
Portugalski Studio Albumi
Rebelde (brazilska verzija) (2005)
Nosso Amor (brazilska verzija (2006)
Celestial (brazilska verzija) (2006)
Albumi v živo/DVD-ji
Tour Generación RBD en Vivo (2005)
Live in Hollywood (2006)
¿Que Hay Detrás de RBD? (2006)
Live in Rio (2007)
Hecho En España (2007)
Nazaj na vrh Go down
http://www.ribidi.mojforum.si
***anahi***
Adminstrator foruma
Adminstrator foruma
***anahi***


Število prispevkov : 484
Age : 26
Točke : 469
Registration date : 27/10/2008

Phoncov b-day Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Phoncov b-day   Phoncov b-day Icon_minitimeSob Avg 29, 2009 11:37 am

js sem šele učeri domov prišla pa nisem mela časa tko da= poncho vse naj naj :D
Nazaj na vrh Go down
https://los-a.all-up.com
Any
Adminstrator foruma
Adminstrator foruma
Any


Število prispevkov : 701
Age : 25
Točke : 1041
Registration date : 25/01/2009

Phoncov b-day Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Phoncov b-day   Phoncov b-day Icon_minitimePon Avg 31, 2009 12:56 am

tudi iz moje strani poncho iskreno. vse naj naj mwa
Nazaj na vrh Go down
http://www.ribidi.mojforum.si
Sponsored content





Phoncov b-day Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Phoncov b-day   Phoncov b-day Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Phoncov b-day
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Stari projekti-
Pojdi na: